.

.

Топла Продажба Трева Зелена 4X6mm/6X8mm Кристал Rondelle Монистра, Стаклени Лабава Spacer Монистра За Дома Свадба Декорација

Топла Продажба Трева Зелена 4X6mm/6X8mm Кристал Rondelle Монистра, Стаклени Лабава Spacer Монистра За Дома Свадба Декорација

DEN 1032.00
DEN 1147.20
-10 %

Износ
Во продавницата.

Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување.00 /торба -59.90 /торба -54. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн.00 /торба -68.00 /торба
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Драг Пријател,Ако најдете Производите кои ќе ги нарачате Скршени.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме не бидете загрижени и да се лути.00 /торба -89.00 /торба -56. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. Само нас Контакт во прв пат .
Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство
Топла Продажба Трева Зелена 4 X6mm/6 X8mm Кристал Rondelle Монистра, Стаклени Лабава Spacer Монистра За Дома Свадба Декорација
Име : Кристал Rondelle Топката Монистра
Боја : Зелена Трева
Големина : 4 X6mm/6 X8mm
Материјал : Кристално
Употреба : DIY Монистра, Занаетчиски, Home/Прозорец Декорација,Chandelie Кристал Замена
-54.00 /торба -68. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво дена!!
. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Погрешно или Исчезне . Ние и ветуваме дека ќе добиете ги задоволи резултат !
Имаме Доволно Акции,Ако Ви Треба Повеќе Димензии И Бои,Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Даде Повеќе Попуст !
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации.00 /торба -94. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
HBL КРИСТАЛ Продавница е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на силиконски торта мувла.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа.

За производот

боја:
4x6mm 1440pcs, 4x6mm 720pcs, 4x6mm 3600pcs, 6x8mm 720pcs, 6x8mm 1440pcs, 6x8mm 2880pcs
Број На Модел На:
топката монистра
Тип На Производ:
Други
Име:
Кристал Rondelle Топката Монистра
Големина:
4X6mm/6X8mm
боја:
трева зелена
Материјал:
Кристално
Обликот:
Круг
дупка:
една дупка
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Кристал Призмата Осветлување Дел Монистра :
Стакло Лустерот Дома Декорација DIY Монистра
Употреба:
Дома Свадба Декорација

Слични предлози