.

.

100pcs 1N5822 40V 3А SCHOTTKY ДИОДИ IN5822

100pcs 1N5822 40V 3А SCHOTTKY ДИОДИ IN5822

DEN 203.00
DEN 225.60
-10 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

За производот

Max. Напред Напон:
40V
Број На Модел На:
1N5822
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
3A
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
schottky диоди
Бренд Име:
YANXINLIANG

Слични предлози