.

.

Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу Акумулатори SLB0737 0737 SLB-0737 за Дигитални фото Апарати Samsung Digimax i5 i50 i50 MP3

Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу Акумулатори SLB0737 0737 SLB-0737 за Дигитални фото Апарати Samsung Digimax i5 i50 i50 MP3

DEN 566.40

Износ
Во продавницата.

Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Функционира прекрасно за :
Samsung Digimax i5
Samsung Digimax i50
Samsung Digimac i50 MP3
и повеќе модели. За AC адаптер Приклучок. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

За производот

Батерија:
Yes
Бренд Име:
RingTeam
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SLB-0737
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични предлози