.

.

3.7 V,1000mAH,[503450] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка

3.7 V,1000mAH,[503450] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за GPS,mp3,mp4,mp5,двд,bluetooth,модел играчка

DEN 240.00
DEN 328.80
-27 %

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*34 mm (W)*50 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1000m Ah
Модел : 503450
Капацитет : 1000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 50 MM 34 MM ширина дебелина од 5 MM

За производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
503450
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата

Слични предлози