.

.

Во јадрото 3.7 V 703048 метри на зајакот раното детство приказна богатство машина 1200mAh литиум полимер батерија 703050 Rechargea

Во јадрото 3.7 V 703048 метри на зајакот раното детство приказна богатство машина 1200mAh литиум полимер батерија 703050 Rechargea

DEN 597.00
DEN 806.40
-26 %

Износ
Во продавницата.


Литиум батерија полнач за појавување на промоции Повеќе бебе Во јадрото на една влакно 3.80 Во 5 V граница притисок 500m A литиум батерија полнач со USB интерфејс 3.8 V 600m A 4 серија литиум железо интелигентна батерија полнач серија 10 Ni MH батерија напонско ограничување 14. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.4 V литиум батерија паметен полнач три јуани литиум полимер манган 8.7 V L 5 V DIY мобилни напојување на модулот $28 [Посебно] Браун проѕирен висока температура преносот на топлината на висока температура отпорни polyimide лента МИЛЕНИЧЕ Mylar лента зелена црна, сина $10 [посебно]ПВЦ пластика топлина shrinkable цевка се намали филм литиум батерија пакување филм сина батеријата обвивка изолација кожа 1 ориз $2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.7 V единствен влакно литиум полимер кобалт манган три јуани Промоција цена : $8.
Под нормални околности, батеријата складирање средина релативна влажност дозволиво спектар на 65 + + 20%.8 V литиум батерија за заштита на одборот за управување со проектен циклус четири серија 16.38 Во јадрото 16.1 V литиум батерија за заштита на одборот за управување со проектен циклус три серија 12.6 A] во посебни итни зголеми заштита коло модул 3., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.4 V 1А железо интелигентна батерија полнач 7.1 V полимер литиум јонска батерија Промоција цена : $21.6 V притисок ограничување на полнење проток нека за seiko IC $13 [Посебно] во 14.8 V Промоција цена : $24.

За производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Слични предлози