.

.

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 405068 1800MAH MP4 MP5 GPS дигитална картичка јазик

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 405068 1800MAH MP4 MP5 GPS дигитална картичка јазик

DEN 312.00
DEN 428.16
-27 %

Износ
Во продавницата.

7 V
Полнење напон 4.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.Најдобри за Вас.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Високо квалитетни и издржливи
3.
Производителите продажба 3. Во прилог на одмор, пратката ќе биде одложена Производ предност
Безбедноста е добра, со над задолжен заштита, во текот на испуштање на заштита, во текот тековната заштита
заштита на IC технички параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.54 два 1 заеднички дупка дупка и сл.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH-5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда.25 V)
Испуштање температура : -20 C ~ +60 C
заштита на IC параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.100% Сосема Нов батеријата
2 . 2 ако купувачот во отсуство на контакт со нас под премисата на приемот на стоката што е основен прифаќање на стоката, и да ги прифатиме правилата на Taobao во правилата на површината.
модел 405068
Капацитет 1800 MAH
Номинална напон 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.2 V
Големина дебели 4 MM широк 50 MM долго 68 MM со богата кристал заштитна плоча
Батеријата може да се прилагоди 1.
*Шест месеци гаранција за гаранција.20 V
Со текот на испуштање заштита напон 0.7 V
Висок оперативен напон , Висока енергетска густина
Долг циклус живот , Високо ниво на безбедност
Тип, големина, дух
Бидејќи празнење е мала, нема загадување
Карактеристики
1.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

За производот

Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
405068
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
Големина:
405068
Применливи модели:
Други
Цел:
MP3/MP4/iPod посебни батеријата
Батеријата:
SD
Капацитет:
1800mAh
По продажба на Услуги:
Други
Батеријата Својства:
соберат
is_customized:
Yes

Слични предлози