.

.

Anmas моќ! 13 КОМПЈУТЕРИ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1400mAh со Табот 3.3 cm x 2,2 см-Табот Жолта боја

Anmas моќ! 13 КОМПЈУТЕРИ Ni-Cd 4/5 SubC Под C батерија Полнење на Батеријата 1.2 V 1400mAh со Табот 3.3 cm x 2,2 см-Табот Жолта

DEN 944.00
DEN 1048.32
-10 %

Износ
Во продавницата.


Нови
12 КОМПЈУТЕРИ сет
100% Сосема Нов
Капацитет : 1400m Ah
Напон : 1.2 V
Хемија : Ni-Cd
Димензија : 4/5 Под В
големина 3.3 cm x 2,2 см
тежина : ~36g(1pc)

За производот

Батерија:
Yes
боја:
Жолта
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Anmas Моќ
Број На Модел На:
Батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Батерија

Слични предлози