.

.

Diecast Играчка Ѓубре Камион Модел Камион, Деца/Деца Метал Играчки, Автомобили Играчки со повлече назад функција/music/слаб/openable багажникот

Diecast Играчка Ѓубре Камион Модел Камион, Деца/Деца Метал Играчки, Автомобили Играчки со повлече назад функција/music/слаб/openable

DEN 734.00
DEN 864.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Карактеристики:
Diecast,Музички,Мини,Се Повлече Назад,Електронски,Модел,Светкави
Бренд Име:
Сонот Станува Вистина
Скала:
1
Број На Модел На:
ѓубре камион
сертификација:
3C
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
камион
Предупредување:
no
Бар-кодот:
No
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Метал
3C:
Сертификат
Место на Потекло:
CN
боја:
multicolor
Пластични Тип:
ПВЦ/ABS/PE/PC/PP/ABS
Материјал:
Метални + Пластика + Гума
Големина:
About 16cm*6.5cm*5.5cm
Фестивал:
Фестивал Подарок
Функции:
Светлината+Музика+Повлечат Тркала+Openable врати
Сертификати за Безбедност и Квалитет :
EN71+ EN62115
Пакет:
Прозорецот Кутија
За Возило Тип:
Автомобил

Слични предлози