.

.

Висок симулација модел,1:28 скала легура се повлече назад Ретро класичен автомобил ,3 отворете ја вратата,играчка автомобили,со бесплатен превозот

Висок симулација модел,1:28 скала легура се повлече назад Ретро класичен автомобил ,3 отворете ја вратата,играчка автомобили,со

DEN 676.00
DEN 719.52
-6 %

Износ
Во продавницата.

[Име ] : 1 : 28 Легура се повлече назад Автомобили [Size] : За : 15.8 cm*5.1 cm*4.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Black&White&Црвено&Розова [Употреба] : AG 13 Батерија Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

За производот

Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
не се јадат
Карактеристики:
Се Повлечат,Трепка,Музички,Модел
Број На Модел На:
G0095
Брод/Поморски Брод:
Други

Слични предлози