.

.

1:36 легура се повлече назад модели на автомобили,висока симулација ROHENS-Купе автомобил,метал diecasts,играчка возила,два отвори вратата,бесплатен превозот

1:36 легура се повлече назад модели на автомобили,висока симулација ROHENS-Купе автомобил,метал diecasts,играчка возила,два отвори

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

[Име ] : 1 : 36 а lloy автомобили [Size] : 11.5 cm*3.6 cm*3cm од Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Црвена [Употреба ] : Нема батеријата Боја испратени по случаен избор, ви благодарам, посебно на големо, ве молиме поддршка разбирање! Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

За производот

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Мини,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Број На Модел На:
20160609
Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Предупредување:
не се јадат

Слични предлози