.

.

Нови Diy дијамант сликарство колекции поставите занаетчиски Светилник Кула море цвет брод маслото дијамант мозаични декоративни атипичен

Нови Diy дијамант сликарство колекции поставите занаетчиски Светилник Кула море цвет брод маслото дијамант мозаични декоративни

DEN 658.00
DEN 1316.16
-50 %

Износ
Во продавницата.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни. Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.

За производот

Големина:
40x28cm box packing, 50x35cm box packing, 60x40cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
QIUSI
Бренд:
Романса Дома Декор
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Број на Бои:
477DMC
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Слични предлози