.

.

Нови Diy дијамант сликарство колекции поставите занаетчиски Море небото светилник цвет пеперутка маслото дијамант мозаични декоративни атипичен

Нови Diy дијамант сликарство колекции поставите занаетчиски Море небото светилник цвет пеперутка маслото дијамант мозаични декоративни

DEN 679.00
DEN 1358.40
-50 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

За производот

Големина:
40x30cm box packing, 50x38cm box packing, 60x45cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
QIUSI
Бренд:
Романса Дома Декор
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Број на Бои:
477DMC
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Слични предлози