.

.

25 Факултативна Слики DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дијамант Мозаик Дијамант Везови Цвеќиња се Зголеми Занаети F1007 cx

25 Факултативна Слики DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дијамант Мозаик Дијамант Везови Цвеќиња се Зголеми Занаети F1007

DEN 640.00
DEN 800.16
-20 %

Износ
Во продавницата.

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување.
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Превоз : Нашите производи се од Кина. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. не квалитет проблем). За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.

За производот

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
Големина:
40x50cm

Слични предлози