.

.

Сладок Живот Крстот Бод DIY Дијамант Сликарство Цвеќиња Лалињата Везови дијаманти Слика Мозаични декоративни Цвеќиња Дома Decoracao

Сладок Живот Крстот Бод DIY Дијамант Сликарство Цвеќиња Лалињата Везови дијаманти Слика Мозаични декоративни Цвеќиња Дома Decoracao

DEN 399.00
DEN 712.32
-44 %

Износ
Во продавницата.

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата.

За производот

Големина:
25x25cm, 35x35cm, 45x45cm, 55x55cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
Yumeart
Бренд:
Сладок Живот
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
крстот бод
Дијамант пломба:
не треба да ги користите иглички
мозаик везови:
Шиење Rhinestones

Слични предлози