.

.

Дијамант мозаик целосно дијамант везови монистра се Моли Бебе ангел самовили дијамантски крст бод на животните Плоштадот дијамант поставува unfinish

Дијамант мозаик целосно дијамант везови монистра се Моли Бебе ангел самовили дијамантски крст бод на животните Плоштадот дијамант

DEN 406.00
DEN 863.04
-53 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

За производот

Големина:
25x25cm bag packing, 30x30cm box packing, 40x40cm box packing, 50x50cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
QIUSI
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Број на Бои:
477DMC
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Слични предлози