.

.

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Свадба вазна peony трендафил цвеќе дијаманти крстот бод маслото Пломба рачно производство

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Свадба вазна peony трендафил цвеќе дијаманти крстот бод маслото Пломба рачно производство

DEN 556.00
DEN 1112.64
-50 %

Износ
Во продавницата.


ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

За производот

Големина:
30x30cm box packing, 40x40cm box packing, 50x50cm box packing
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Број на Бои:
477DMC
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Слични предлози