.

.

Вежба Сјајна 5D DIY Дијамант Сликарство Европската Градина Куќа Мозаик Крстот Бод Круг Кристал Пејзаж Везови Дома Декор

Вежба Сјајна 5D DIY Дијамант Сликарство Европската Градина Куќа Мозаик Крстот Бод Круг Кристал Пејзаж Везови Дома Декор

DEN 674.00
DEN 864.00
-22 %

Износ
Во продавницата.

КНА 5 D DIY Дијамант Сликарство Европската Градина Куќа Мозаик Крстот Бод Круг Кристал Пејзаж Везови Дома Декор
Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

За производот

Големина:
Bag Canvas 70x35cm, Bag Canvas 80x46cm, Box Canvas 120x60cm, Box Canvas 150x75cm, Box Canvas 190x90cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Тема:
5D diy дијамант сликарство Сценско Куќа
слика:
diy 5D дијамант сликарство Европската Градина Куќа
Дијамант форма:
Рубикова Круг Дијамант
diy мозаик:
Пејзаж
ОДГОВАРА ЗА:
Дома Декор
Рака Алатки:
вежба пенкало,лепак,пинцети,пластичен послужавник
врамени:
no
Заврши:
no
Тип:
Платно

Слични предлози