.

.

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Убави цвеќиња Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Убави цвеќиња Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор

DEN 182.00
DEN 228.00
-20 %

Износ
Во продавницата.

тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Време на испорака : За 7-15 дена. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната.

За производот

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm, 60x60, 70*70cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото

Слични предлози