.

.

Целосна дијамант 5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Розева Роза Дијамант Везови Цвет Вертикална Печати Рубикова Коцка Вежба

Целосна дијамант 5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Розева Роза Дијамант Везови Цвет Вертикална Печати Рубикова Коцка Вежба

DEN 125.00
DEN 156.00
-20 %

Износ
Во продавницата.

Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена.Ставете ја дијаманти во соодветната мрежа (според сериски број).68 на Налози(3652)
започнете
за крај Напомена : Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе.Кога ќе почнете , треба само да ги укине мал дел од ослободувањето на хартија, со цел да се избегне други регионални леплива прашина влијаат на 3.по овој чекор, вашата работа е направено! DIY ЧЕКОРИ : 1.
ПОПУСТ US$ 3. На дијаманти по Паста се завршени, што го прави дијамант поврзување на површината повеќе солидна . Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.2 Наредби(6352) ПОПУСТ US$ 3. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.Отворете производот suite,според боја наредени дијаманти и организира сите алатки.6 Наредби(35) ПОПУСТ US$ 3. Ви благодарам многу. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.6 Наредби(2564) ПОПУСТ US$ 3. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.6 Наредби(1574) ПОПУСТ US$ 3.9 Наредби(24352) ПОПУСТ US$ 3. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.

За производот

Големина:
50*60cm, 25*30cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Pasting Област:
Делумно
Бренд Име:
ZgLgByCg
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Форма:
Станот

Слични предлози