.

.

5d diy дијамант везови belle peony слики целосна Смола круг кристал Колекции Мозаик портрет Дијамант сликарство крстот stich

5d diy дијамант везови belle peony слики целосна Смола круг кристал Колекции Мозаик портрет Дијамант сликарство крстот stich

DEN 479.00
DEN 938.88
-49 %

Износ
Во продавницата.

Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.
100% слика треба лепило rhinestones Смола Круг Rhinestones , Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на Слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!
Смола Кристал детали :
Платно детали :
Големина на екранот :
Како да го користите :
Кутија за пакување :
Како да се купи :
Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена. Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена. Во ретки случаи, тоа го одложи тоа зависи од времето и брзината на вашата земја Помине и стоки. Ние немаме минималната граница за сите производи. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови да дојдат во вашата земја и поштенски код одложување на испраќањето систем локалните поштата и така натаму. Ви благодарам многу. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот адреса на информации кога се тргува, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не се понудени за да се направи нешто штетно за интересите на вашето однесување. Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . 5d diy дијамант везови belle peony слики целосна Смола круг кристал Колекции Мозаик портрет Дијамант сликарство крстот stich. Ве молиме, направете фотографии и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, на производот ќе биде предаден во 15-30 дена. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Овој дел на цена да се плати. Транспорт : Нашите производи се од Кина копното.

За производот

Големина:
Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM, Canvas Size 26X46 CM
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
кинески стил
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Точка име :
5d diy дијамант везови belle peony слики
Објектот Name2:
целосна Смола круг кристал Колекции Мозаик портрет Дијамант сликарство
Објектот Name3:
Дијамант Сликарство belle
Објектот Name4:
Дијамант везови belle
Објектот Name5:
Дијамант Сликање Портрет
Објектот Name6:
Дијамант везови портрет
број:
ЛЕ-691

Слични предлози