.

.

Дијамант сликарство полн плоштад цртан филм свиња пингвин зајакот alpaca сликарство rhinestones дијамант везови diamant слика на цртан филм

Дијамант сликарство полн плоштад цртан филм свиња пингвин зајакот alpaca сликарство rhinestones дијамант везови diamant слика

DEN 419.52

Износ
Во продавницата.

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.DIY 5d дијамант сликарство цртан филм свиња пингвин зајакот alpaca сликарство rhinestones дијамант везови diamant сликарство цртан филм Напомена : Ова е DIY дијамант сликарство,не заврши слика,што треба да заврши со себе. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда евалуација. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Aliexpress : 10-60 дена Следење веб страна : не е следење на дополнителни информации во вашата нарачка страница Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.Користи пенкало, пластичен послужавник,гипс DIY Дијамант сликарство производството чекори 1.Благодарение толку многу! Ние секогаш се испрати стоката во рок од 7 дена по вашата исплата.
Име на производ : DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Diamond Материјал : Смола Дијамант За Дијамант : Коцка Круг Дијамант Ударна Точка : Целосна слика На Платно Големина : 30cm*40cm На Големина на Слика : 24cm*34cm Тежина : Околу 125g / пакет За рамка : Без Рамка,По завршена,ќе треба да се купи рамка со себе Пакет вклучуваат : дијаманти, печатен текстил, алатки Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација, Уникатен Подарок DIY Дијамант Сликарство Комплет 1.Ве молиме да се увери дека шопинг од нашата продавница.Извезена крпа со лепак. Ви благодариме многу за избор на нашата веб-страница. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. *Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ако не сте задоволни, ве молиме да не остави негативни повратни информации директно, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.

За производот

Големина:
30*40cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Реден број:
8468 8470 8472 8474

Слични предлози