.

.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Божиќ мачка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Божиќ мачка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

DEN 218.00
DEN 336.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните

Слични предлози