.

.

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Ноќни волци 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Фото Обичај Ноќни волци 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

DEN 133.00
DEN 204.96
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
20x15cm, 30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 60x45cm
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните

Слични предлози