.

.

3D DIY Дијамант Везови 5D Дијамант сликарство Дијаманти цвет мозаик кристал крстот бод,везана,Божиќ оркестарот подарок

3D DIY Дијамант Везови 5D Дијамант сликарство Дијаманти цвет мозаик кристал крстот бод,везана,Божиќ оркестарот подарок

DEN 226.00
DEN 443.04
-49 %

Износ
Во продавницата.

Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet. Нашите дијамант сликарство е без рамка . Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе ,
C. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда.
Внимание : A. Експрес обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува царинската да плаќаат данок. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric
За shippment Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Употреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарок
3.дијамант облик : Тркалезна дијамант 7. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Стап вежба област : 100% круг копар . За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување.Пакување : Сите производи боја кутија за пакување 5 .Материјал : Круг Смола Дијамант
4. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. тоа е полна дијамант везови 6.com Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Ние ќе го реши проблемот. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

За производот

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
DIADIY
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Број на Бои:
Над 45
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
за копар:
100% круг копар
алатка:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
кутија за пакување

Слични предлози