.

.

ZOOYA DIY Дијамант Сликарство луѓе слика Целосна Крстот бод колекции Икони Дијамант Везови Танчерка жена Мозаик шема Везана

ZOOYA DIY Дијамант Сликарство луѓе слика Целосна Крстот бод колекции Икони Дијамант Везови Танчерка жена Мозаик шема Везана

DEN 254.00
DEN 479.04
-47 %

Износ
Во продавницата.


DIY дијамант сликарство карактеристика
1. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,
активни размислување, подобрување на самодовербата.
2. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе
хармоничен.
3. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам
трпение, стари лица и деца се соодветни.
4. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.
5. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добра
сака да го споделам.
Answer : ___________________________ Note : default круг дијамант, ако сакате квадратен дијамант, ве молиме да ни даде порака или забелешки. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа, ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена

За производот

Големина:
20x25cm, 30x35, 40x50, 50x60
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Ткаенина Тип:
Платно
Посебни Дијамант:
3D Посебен облик на Дијамант
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Алатки:
Пинцети,Pick-Up Алатки
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик

Слични предлози