.

.

Везана Везови Крстот Бод Цртан Филм Девојка Diy Дијамант Сликарство Колекции Кристал Полн Плоштад Дијамант Мозаик Дома Декоративна Уметност

Везана Везови Крстот Бод Цртан Филм Девојка Diy Дијамант Сликарство Колекции Кристал Полн Плоштад Дијамант Мозаик Дома Декоративна

DEN 331.00
DEN 552.00
-40 %

Износ
Во продавницата.


Алатка За Полнење На Екранот
Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници.
Платно Галерија
Платно Лепак
Ние ги користиме добар квалитет транспарентен двострано лепливи ленти, лепак нема да успее на -40 степени,ако дијамант заглавени во погрешна позиција,можете да го користите пинцети се сврте надолу и се држи на право место повторно. и дел од човековите да прават други налози. вежба фабрика ќе се потрошат дел од енергијата да се направи слика посебни дијамант вежба. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 . Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
[Совети]
1. Време На Испорака :
А околу 4-10working дена од UPS-от//Федекс
Б. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња,
за да се обезбеди целокупната ефект. околу 20-40working дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови
D. Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детето. Секој дијамант големина : 2. Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација,и ќе добиете на следење на број во рамките на
1-3 дена по породувањето.
Дијаманти Галерија
Многу убаво шарени вежба :
Во дијамант сликарство индустрија.
Везана Везови Крстот Бод Цртан филм Девојка Diy Дијамант Сликарство Колекции Кристал Полн Плоштад Дијамант Мозаик Дома Декоративна Уметност Печати (BZ501 J550)
Главната Слика Шоу
Совети : Ние ви препорачуваме да избор големи димензии да се направи ред, како и големината на дијаманти е околу 2,5 мм, па фото големина на повеќе големи, ефектот ќе биде уште подобро
Големини на располагање : ве Молиме изберете
Материјал : Памук и Квадрат дијамант
употреба : diy дијамант слика; дијамант везови сликарство;
Ставките коишто се вклучени :
1. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка
(ресторан не обезбедуваат рамка). Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Ако постои нечистотија лепливоста
може да имаат влијание врз нив со ниска температура солидна железо. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. да одат сите должини. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.

За производот

Големина:
20X25CM, 25X35CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X65CM, 60X80CM, 70X90CM, 80x110CM, 90X120CM, 100X135CM
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J550

Слични предлози