.

.

1PC Пред Дербито Решетка Решетка за kia Sportage Р 2011

1PC Пред Дербито Решетка Решетка за kia Sportage Р 2011

DEN 2784.00

Износ
Во продавницата.


1 PC Пред Дербито Решетка Решетка за kia Sportage Р 2011 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Не се евтини еден!! Боја : црна + сребро.,Многу убава Вклучуваат 1 PC Не вклучувајќи знаци.
Позитивни Повратни информации · Повратни информации е многу важно . · Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел. · Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна. Контакт · Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО! Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.

За производот

Тип На Објект:
Дербито Скари
Kia Модел:
Sportage
Модел Година:
2011
Објектот Тежина:
1.35kg
Име На Модел:
Sportage Р
Бренд Име:
KRZXN
Објектот Висина:
8cm
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Објектот Должина:
100cm
Sportage-Година:
2011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
40cm
Специјални Функции:
Убава.
Материјал Тип:
Метал

Слични предлози