.

.

Tarot 1.5 mm/2.0 mm Шрафцигер Малку TL2836-01+TL2836-02 4 во 1(2 парчиња)

Tarot 1.5 mm/2.0 mm Шрафцигер Малку TL2836-01+TL2836-02 4 во 1(2 парчиња)

DEN 168.00

Износ
Во продавницата.


Tarot 1.5 mm/2.0 mm Шрафцигер Малку TL2836-01/TL2836-02 4 во 1(1 пар)
Tarot 1.5 mm Шрафцигер Малку Опис на Производот :
Шрафцигер малку може страна, машина за Универзален дизајн, увезени S2 челик прецизност производство, дип парпл, црвена површина оксидација третман, Пронаоѓа, атмосферски, убави, и издржливи! Хексагонална главата со прецизност мелење прецизност мелење, прецизност големина.
Tarot 1.5 mm Шрафцигер Малку Спецификации :
- Dia1.5mm хексадецимален шрафцигер глава * 1
- Заеднички да TL2084-01, TL2084-03
Tarot 2.0 mm Шрафцигер Малку Опис на Производот :
Шрафцигер малку може страна, машина за Универзален дизајн, увезени S2 челик прецизност производство, дип парпл, црвена површина оксидација третман, Пронаоѓа, атмосферски, убави, и издржливи! Хексагонална главата со прецизност мелење прецизност мелење, прецизност големина.
Tarot 2.0 mm Шрафцигер Малку Спецификации :
- Dia2.0mm хексадецимален шрафцигер глава * 1
- Заеднички да TL2084-01, TL2084-03
Пакетот Вклучува :
- 1 * Tarot 1.5 mm Шрафцигер Малку TL2836-01 4 во 1
- 1 * Tarot 2.0 mm Шрафцигер Малку TL2836-02 4 во 1

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
50105
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Антени
Бренд Име:
TAROT-РК
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал

Слични предлози