.

.

Radiolink Рамнотежа Полначот CB86 Плус за 8pcs 2-6S Lipo Батеријата на едно време Професионален За Lipo Батеријата РК АВИОН, Хеликоптер

Radiolink Рамнотежа Полначот CB86 Плус за 8pcs 2-6S Lipo Батеријата на едно време Професионален За Lipo Батеријата РК АВИОН,

DEN 4320.00

Износ
Во продавницата.

Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.00%
Италија,Бразил Друга Земја
Го оценувате(време пристигна)
0.Radiolink Рамнотежа Полначот CB86 Плус за 8pcs 2-6 S Lipo Батеријата на едно време За Професионални RC Хеликоптер Бесплатен Превозот Технички Параметри Професионални Li батеријата рамнотежа полнач, осум наполнетост на батеријата истовремено, Големина : 188*104*57mm Влезен напон : 11~15 V DC Полнење способност : Li Po/Li Fe Po 1 S-6 S Полнење на струјата : 0.Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци.
3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
Земја
Време На Испорака
Работни дена (не вклучувајќи празници)
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
31-40
Работни дена+ сабота+недела
8-14
15-21
22-28
29-35
36-42
43-56
САД, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, Германија, Канада, Шпанија
Го оценувате(време пристигна)
9.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. компатибилен 1 S-6 S батеријата.
Данок
1.ве молиме контактирајте ме . Ве молиме испратете e-mail или трговија менаџер (cn110165310) контактирајте со нас. Пакет содржи : 1 * CB86 Плус полнач. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот во пријателски и мирни начини како следново :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.

За производот

боја:
Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
CB86PLUS
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
полнач
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
полнач
Тип:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични предлози