.

.

1/5 рк автомобил трки делови, филтер за Воздух поставени се вклопуваат rovan LT losi 5ive -Т мотори играчка делови

1/5 рк автомобил трки делови, филтер за Воздух поставени се вклопуваат rovan LT losi 5ive -Т мотори играчка делови

DEN 841.00
DEN 924.48
-9 %

Износ
Во продавницата.

Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас. Нашите цени не вклучуваат таквата такса. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Број На Модел На:
87043
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Мотори
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
LT ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ПОСТАВЕНИ
is_customized:
Yes

Слични предлози