.

.

Colsed Дупка Flute Влошки 21.5 mm

Colsed Дупка Flute Влошки 21.5 mm

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.


Напредни Квалитет Двојно Природна Кожа Flute Влошки
Ние Hebei Musicalpads .com е ангажиран во woodwind инструмент влошки во Кина, од 1998 година. Нашите perfessional направени woodwind влошки се покажа дека на многу музички инструмент изложба, како што се NAMM,Musikmess Франкфурт и NFA Конвенцијата.
Оваа точка се вклучуваат 20 парчиња flute влошки
(1). Двојно кожата; Затворена дупката.
(2). Големина : 21.5 mm
(3). Дебелина : 2,5 mm

За производот

Бренд Име:
accyao
Чувствував:
100% Волнени Филц
боја:
Жолта
Фитнес:
C-Flute
flute подлога:
Sapatilhas став flauta
flute додатоци:
Zapatillas Flauta
Се продава:
Се поставува
Flute Влошки:
Тесна Дупка

Слични предлози