.

.

F17487 HM15A-L BLheli BLHELI REV11.2 15A Brushless Брзина Контролер ESC LED Светло за DIY РК 250 ZMR250 Q250 Летало Quadcopter

F17487 HM15A-L BLheli BLHELI REV11.2 15A Brushless Брзина Контролер ESC LED Светло за DIY РК 250 ZMR250 Q250 Летало Quadcopter

DEN 379.20

Износ
Во продавницата.

Најдобрите Желби на Секој Клиенти Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата земја политика за беспилотни летала и авиони, ако било каков проблем со царината, ние не преземаме никаква одговорност. BTW, нашата цена не вклучува никакви даночни трошоци, плаќање на такса се граѓаните обврски. За нашите најмили руски клиенти, ве Молиме да забележите SPSR изразат не може да брод на било парцела со батеријата, ако ти треба Батерија , ве молиме избор RETS-експрес, доколку не во порака или на барање, ние само ќе брод од страна на RETS изразат наместо SPSR. Покрај тоа, aliexpress покажува SPSR е 7-14 дена испорака значи да се Москва и Санкт Петербург,не се вклучуваат било друг регион. Ако имате проблем со тоа, ве молиме контактирајте ме слободно или контакт на aliexpress на услуги за детали.
Добредојдовте на Мало и Големо.Било какви прашања или цитат,ве молиме слободно да ни порака.Вашето задоволство е наш врвен приоритет
Ве молиме да земете во "Одложување Проблем на Логистички" во предвид пред да купите.И Клиентите треба да добиете план на "Чекање Подготовка",ве Молиме да не остави негативни повратни информации или да се тврди без контакт.
Aliexpress Одобрени ПраткатаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус
(во Продажба на Шпицот на Сезоната,Ние гарантираме за 45 дена за испорака на главната земји ;55 дена да Русија; 90 дена да Бразил!) HM15 A-L BLheli BLHELI REV11.2 15 A Brushless Брзина Контролер ESC LED Светло за DIY РК 250 ZMR250 Q250 Летало Quadcopter
Ефективна слики, производот не се вклучени рамка/батеријата и други додатоци.
Новиот BLHeli програма европската социјална повелба, Како BLHeli програма за основа за оптимизација,доаѓа со црвена / сини LED светла може да биде вклучен
Параметарот :
Постојана струја : 15 A
Кратко време врв струја (10-ТИ) : 18 A
Напон : 2 S-4 S литиум батерија
Тежина (вклучувајќи жица) : 10g
Должина (вклучувајќи жица) : 35 CM
БЕК излез : 1А/5 V
Програма верзија : BLHELI REV11.2

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
jmt
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Број На Модел На:
F17487
Надградба На Делови/Додатоци:
BLHELI REV11.2 15A
Четири тркала Атрибути:
за FPV QAV250 ZMR250 Q250

Слични предлози