.

.

Т-Моторни СП проп G32*11(пара Г.С.+CCW 2 ножеви) Карбонски Влакна Пропелери за multicopter

Т-Моторни СП проп G32*11(пара Г.С.+CCW 2 ножеви) Карбонски Влакна Пропелери за multicopter

DEN 15461.00
DEN 17179.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Т-мотор
РК Делови и Accs:
Пропелери
Број На Модел На:
G32*11
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Карбонски Влакна

Слични предлози