.

.

BLL Батеријата Hubsan X4 H107 H107L H107C H107D H108 H108C V252 JXD385 YD928 Авиони 3PCS 3.7 V 380mah Литиум Батерија и Полнач

BLL Батеријата Hubsan X4 H107 H107L H107C H107D H108 H108C V252 JXD385 YD928 Авиони 3PCS 3.7 V 380mah Литиум Батерија и Полнач

DEN 447.00
DEN 470.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


Пакетот вклучува :
3 PCS батеријата
1 PCS полнач 1 наполнет 6

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
X4 H107 H107L H107C H107D H108 H108C V252 JXD385 YD928
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100

Слични предлози