.

.

Пластични Управувачки Серво Saver Сет за HPI Baja 5B Делови Кралот Мотор

Пластични Управувачки Серво Saver Сет за HPI Baja 5B Делови Кралот Мотор

DEN 863.52

Износ
Во продавницата.

Она што морам да го внимание?
DHL/TN/ФЕДЕКС не може да се достави до P.Експрес компании ни покаже најдобра цена.pls бидете трпеливи.
За руски клиенти,pls се обезбеди вашето име и презиме(презимиња+name+patronymic) за да се избегне поштата проблеми.
За DHL/ТНТ/ФЕДЕКС,ние секогаш го прогласи реално име на производ, но ретко вкупната цена да се избегне вашиот можеби царина(освен Германија,Луксембург,Белгија,овие counries ние ќе го прогласи цената како што купувачот toyal платени)
5.
Обработка на време е повеќе од 7 дена,што значи дека стоката се пред-продажба,откако во парк,ќе организираме shippment како е можно поскоро.
Сите предмети се испраќаат по висок квалитет се тестира.
Пластични Управувачки Серво Saver Сет за HPI Baja 5 B Делови
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Кога ќе превозот на стока?
Обработка на време е 5 дена или помалку,тоа значи дека оваа стока е во акции,може да се испрати во рамките на 2-3 работни дена.,Ве молиме да се обезбеди целосна името, на само затоа што ако само еден збор за примачот име на вашиот поштата ќе ја врати пратката.Како наскоро ќе парцела пристигне во моите раце?
Хонгконг Пост Воздух Пошта е нашиот прв избор.Во Русија,12-25 работни дена.
Сите parcle имаат следење на број.
За Северна Европа потрошувачи,како што се шведска,швајцарија,Норвешка и др.Значи, вие треба само врвот-up малку да се добие DHL/ТНТ/ФЕДЕКС превозот service We се една фабрика,Секојдневни ние испрати многу парцели.Колку за Повратни информации?
Ако најдете нешто да те направи несреќен,pls дозволете ни да знаеме пред да ја напуштат повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,се додека проблемот реши Сите ние направите е да ви послужи,и да бидете задоволни.Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да обезбеди совршена производи,среќен шопинг искуство и да ужива во услугата.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
За Возило Тип:
Bajas
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Број На Модел На:
B052
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Алатка Материјали:
Насликани
РК Делови и Accs:
Мотори
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Bluntbloong
Технички параметри:
Вредност 3
is_customized:
Yes

Слични предлози