.

.

4pcs Невидливи Магнетни Тело Пост Планината за 1/10 AXIAL SCX10 4WD РК Автомобил Далечински Управувач Играчки Делови Додатоци

4pcs Невидливи Магнетни Тело Пост Планината за 1/10 AXIAL SCX10 4WD РК Автомобил Далечински Управувач Играчки Делови Додатоци

DEN 318.00
DEN 482.40
-34 %

Износ
Во продавницата.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Пакет тежина : 26g / 1oz
Количина : 4pcs
4 X Невидливи Магнетни Тело Пост Планината
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Спецификации :
Дел : Невидливо тело пост планината
Боја : Црна, златна, виолетова, сина
Направени од силна лесен алуминиум легура
Одговараат за 1/10 AXIAL SCX10 4 WD Електрични РК Автомобил
Пакет големина : 7 X 5 X 1cm / 2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
JOCESTYLE
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
Магнетни Тело Пост Планината
РК Делови и Accs:
Магнетни Тело Пост Планината
Материјал:
Магнетни Тело Пост Планината
Количина:
боја:
Црна, златна, виолетова, сина

Слични предлози