.

.

Baja легура заврши диференцијални опрема поставување диференцијални Собрани во собата за HPI Baja 5b св 5t 5sc rovan кралот мотор

Baja легура заврши диференцијални опрема поставување диференцијални Собрани во собата за HPI Baja 5b св 5t 5sc rovan кралот мотор

DEN 1948.32

Износ
Во продавницата.

Колку за Повратни информации?
Ако најдете нешто да те направи несреќен,pls дозволете ни да знаеме пред да ја напуштат повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,се додека проблемот реши Сите ние направите е да ви послужи,и да бидете задоволни.
Сите предмети се испраќаат по висок квалитет се тестира.Значи Ние се надеваме дека можеме да го добиете вашиот 5 Ѕвезди postive повратни информации.Зошто вашиот DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/EMS толку евтини?
Цената ќе видете секогаш содржи Кина Пост Воздух Mail Превозот цена.
DHL/ТНТ,3-5 дена,Fed Ex,5-7 работни дена.
Обработка на време е 7 дена,што значи дека стоката е помалку во акции,секогаш може да бидат испратени во 3-5 работни дена.Експрес компании ни покаже најдобра цена.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и сеуште не се парцела,pls контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и да се обиде да slove,Откако било вести,ние ќе ти konw во времето.Што да правам кога долго време помина уште не се парцела?
На sitiation секогаш се случи со пост воздух mail,кога ќе го најдете вашиот парцела следење на број на информации покажува лево Кина(Хонгконг) и нема информации за вашата локална пост веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја beacause вашата локална скопска премногу зафатени за да ја ажурирате информации.,Ве молиме да се обезбеди целосна името, на само затоа што ако само еден збор за примачот име на вашиот поштата ќе ја врати пратката.Во Русија,12-25 работни дена.
Во Европа,Северна Америка,Јужна Азија,Океанија во рок од 10-15 работни дена,Дури и некои пати помалку од 10 дена.Кога ќе превозот на стока?
Обработка на време е 5 дена или помалку,тоа значи дека оваа стока е во акции,може да се испрати во рамките на 2-3 работни дена.pls бидете трпеливи.Колку за царина данок?
За Кина, Воздухот Пост Mail (Хонгконг)Ер Mail и ЕМС парцели,ние секогаш се декларирани како ПОДАРОК и вкупната цена секогаш 20 или 30ретко се слушне од клиентите на кои треба да платите дополнителни давачки или даноци.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
За Возило Тип:
Bajas
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Број На Модел На:
85032
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Насликани
РК Делови и Accs:
Мотори
Технички параметри:
Вредност 3
Бренд Име:
Bluntbloong
is_customized:
Yes

Слични предлози