.

.

Gartt CNC Опашка Роторот Сечилото Костец за Trex 550 600 Хеликоптер

Gartt CNC Опашка Роторот Сечилото Костец за Trex 550 600 Хеликоптер

DEN 729.00
DEN 767.04
-5 %

Износ
Во продавницата.

Gartt 550/600 Метална Опашка Роторот Сечилото Костец
Спецификација 100% Сосема Нов! Боја : Сребро Материјал : CNC Метал Користат за Т-РЕКС 550 / 600 RC Хеликоптер Пакет Содржина 1 X Gartt 550/600 Метална Опашка Роторот Сечилото Зафат

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
GARTT
За Возило Тип:
Хеликоптери
Големина:
550 600
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Технички параметри:
Вредноста 7
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Пропелери
Бренд Име:
Aeolian
Надградба На Делови/Додатоци:
Сечилото Костец

Слични предлози