.

.

AXSPEED 70mm 80mm 90mm 100mm 110mm 120mm Шок Апсорбер За 1:10 D90 Axial SCX10 Алуминиум Шок Апсорбер

AXSPEED 70mm 80mm 90mm 100mm 110mm 120mm Шок Апсорбер За 1:10 D90 Axial SCX10 Алуминиум Шок Апсорбер

DEN 1272.00
DEN 2495.04
-49 %

Износ
Во продавницата.

AXSPEED 70mm 80mm 90mm 100mm 110mm 120mm Шок Апсорбер За 1 : 10 D90 Axial SCX10 Алуминиум Шок Апсорбер Функција : Оваа нова објави висок квалитет на CNC алуминиум шок апсорбер со надворешните извори(4pcs) сет е универзален наменета за 1/10 1 : 10 рок роботи како CC01 D90 SCX10, итн Спецификации : Материјал : алуминиум во дупка центар да дупка центар : 70 80 90 100 110 120mm (4.4") Тежина : 92g (4pcs) Превозот на пакет : шок апсорбер : 4pcs Нашата Предност>>> Над 2 компјутери , 5% исклучување Вистински Бесплатен Превозот со Следење на број Брз Parpare во 48 часа Вистински Производ Покаже 70 80mm>>> Вистински Производ Покаже 90 100mm>>> Вистински Производ Покаже 110 120mm>>> Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

За производот

боја:
70mm, 80mm, 90mm, 100mm, 110mm, 120mm
Бренд Име:
AXSPEED
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
За 1/10 Скала РК Автомобил Роботот
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
92g (4pcs)
дупка центар да дупка центар:
70 80 90 100 110 120mm
Хексагонални totation:
12mm
Материјал:
Високо-заврши Метал Алуминиум Легура Направени
Одговара за:
1/10 1
Функција во еден:
Алуминиум Шок Апсорбер Сет
Функција три:
1
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M003558AFB0CC

Слични предлози