.

.

BLL батеријата Syma X5C X5S X5SW X5C-1 V931 H5C CX-30W 6PCS за батеријата и полначот Quadcopter Резервни Делови Со 3.7 V 800MAH X5S Батеријата

BLL батеријата Syma X5C X5S X5SW X5C-1 V931 H5C CX-30W 6PCS за батеријата и полначот Quadcopter Резервни Делови Со 3.7 V 800MAH

DEN 903.00
DEN 950.40
-5 %

Износ
Во продавницата.

Пакет се Вклучени : 6 PCS литиум батерија 1 PCS полнач 1 наполнет 6 Спецификација : 3.7 V 800m Ah 25 C литиум батерија време на Полнење : околу 90 минути Димензии : Должина 40mm Ширина 25мм Дебелина 9mm

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
X5C X5S X5SW X5C-1 V931 H5C CX-30W
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата

Слични предлози