.

.

4Pcs 12mm Алуминиумски Тркала Хексадецимален Центар Орев Планината За HPI WR8 Флукс Митинг Кен Блок 3.0 107876

4Pcs 12mm Алуминиумски Тркала Хексадецимален Центар Орев Планината За HPI WR8 Флукс Митинг Кен Блок 3.0 107876

DEN 115.00
DEN 191.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ви благодариме!
. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
107876
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Тркала Хексадецимален Центар

Слични предлози