.

.

EBOYU(TM) XK X250 РК Quadcopter Резервни Делови 3.7 V 780mAh 6 X Lipo Батеријата & 1 X Батерија Полнач

EBOYU(TM) XK X250 РК Quadcopter Резервни Делови 3.7 V 780mAh 6 X Lipo Батеријата & 1 X Батерија Полнач

DEN 1562.00
DEN 1775.52
-12 %

Износ
Во продавницата.


EBOYU(TM) XK X250 РК Quadcopter Резервни Делови 3.7 V 780m Ah 6 X Lipo Батеријата & 1 X Батерија Полнач
Карактеристики :
Пакет вклучувајќи : 6 X Lipo Батеријата & 1 X Батерија Полнач
Компатибилен за XK X250
100% сосема нов и висок квалитет
Препорачливо Резервни Делови
За било какви прашања,контактирајте со нас
Пакетот вклучува :
6 X Lipo Батеријата
1 X Батерија Полнач
6 X JST адаптер линија

За производот

Бренд Име:
JJRC
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
3.7 v 780mAh
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Слични предлози