.

.

Emax Куршум FPV 6A /12A/ 15A / 20A / 30A / 35A ESC поддршка Dshot Преку машина

Emax Куршум FPV 6A /12A/ 15A / 20A / 30A / 35A ESC поддршка Dshot Преку машина

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


Emax Куршум FPV 6 A /12 A/ 15 A / 20 A / 30 A / 35 A ESC поддршка Dshot Преку машина

За производот

боја:
6A 1PCS, 6A 4PCS, 12A 1PCS, 12A 4PCS, 15A 1PCS, 15A 4PCS, 20A 1PCS, 20A 4PCS, 30A 1PCS, 30A 4PCS, 35A 1PCS, 35A 4PCS
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Технички параметри:
Вредност 2
Бренд Име:
EMAX
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Број На Модел На:
Emax Куршум FPV 6A /12A/ 15A / 20A / 30A / ESC 35A
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Четири тркала Атрибути:
Emax Куршум FPV 6A /12A/ 15A / 20A / 30A / ESC 35A
Надградба На Делови/Додатоци:
Emax Куршум FPV 6A /12A/ 15A / 20A / 30A / ESC 35A

Слични предлози