.

.

Ormino 30 Инчен Пропелер Карбонски Влакна Пропелер 24 26 28 ВО Г.С./CCW UAV Земјоделство РК Летало multicopter Комплет Quadcopter Пропелер

Ormino 30 Инчен Пропелер Карбонски Влакна Пропелер 24 26 28 ВО Г.С./CCW UAV Земјоделство РК Летало multicopter Комплет Quadcopter

DEN 1991.00
DEN 2399.04
-17 %

Износ
Во продавницата.

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент!
Голем UAV пропелер,Тоа се однесува на заштита на растенијата uav、прскање на пестициди летало、пестициди летало、Растенијата Sprayer UAV、uav за земјоделство
На цел листа=1 Парови Опис на Производот : 24 26 28 30 Инчи ( 1 Инч = 25.4 mm) 1. 3k карбонски влакна пропелери 2. Динамичка рамнотежа е супериорен во однос на другите слични пропелер 3. Висока јачина, полесна тежина Производ Вклучуваат : Г.С. X 1 BUC CCW X 1 BUC Купи повеќе, имаат повеќе попусти , Добредојдени да се консултирате со купување.
2475
2685 2892
3010
Answer : ___________________________ Note :
Пропелер default дупка за слика,
Ние ќе можат да ги следат корисниците барање да се отвори дупка,
Ако било какви посебни потреби ве молиме порака.
Спецификации : Пропелер X 1 Парови(1 CW и 1 CCW)=1 цел 28inch Пропелер : 30inch Пропелер : Нашата продавница има многу видови на производи,кликнете на дното на класификација табела можете брзо да се најде производот што сте заинтересирани.
Мојата продавница за продажба на производи ќе биде постепено во тек,
Можете да додадете мојата продавница до вашите Омилени Продавници.
Се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг!

За производот

боја:
2685, 2892, 3010, 2475
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Карбонски Влакна
Број На Модел На:
2475 2685 2892 3080 3010 Пропелер
Бренд Име:
ormino
За Возило Тип:
Авионите
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Пропелери
Алатка Материјали:
РК multicopter Пропелер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
UAV Пропелер
Надградба На Делови/Додатоци:
пестициди летало Пропелер
Четири тркала Атрибути:
карбонски влакна пропелер
1.Спецификации:
2475 24inch Г.С. CCW Пропелер
2.Спецификации:
2685 26inch Г.С. CCW пропелер
3.Спецификации:
2892 28inch Г.С. CCW Пропелер
4.Спецификации:
3080 3010 30inch Г.С. CCW Пропелер
Атрибути:
3K Карбонски Влакна Пропелер
Важат за:
РК multicopter Quadcopter летало
Користење На Опсег :
заштита на растенијата uav
натпревар:
Brushless Мотор Комплет Големи UAV Рамка

Слични предлози