.

.

60065 Диференцијални Опрема Поставена За HSP РК 1/8 Модел на Автомобил Резервни Делови 94760/94761/94763

60065 Диференцијални Опрема Поставена За HSP РК 1/8 Модел на Автомобил Резервни Делови 94760/94761/94763

DEN 766.00
DEN 806.40
-5 %

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : 100% Сосема Нов Дел No : 60065 Дел Име : Диференцијални Опрема Поставите Боја : A s слика Материјал : Meatl Содржи : 1 buc (исто како на сликата)
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Се применуваат за : 94760/94761/94763, и така натаму.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
JYDCET
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Технички параметри:
KV1100
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
60065
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Диференцијална Опрема Поставување
РК Делови и Accs:
Диференцијална Опрема Поставување
Надградба На Делови/Додатоци:
Диференцијална Опрема Поставување
is_customized:
Yes

Слични предлози