.

.

JingXiangFeng Случај За Chevrolet Случај За Abarth Автомобил Вратата Добредојдовте Светлина Автомобил LED Ласерски Логото Дух Сенка Светлина Логото Проектор

JingXiangFeng Случај За Chevrolet Случај За Abarth Автомобил Вратата Добредојдовте Светлина Автомобил LED Ласерски Логото Дух

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Пакетот Вклучува : 2 x 5 W LED Автомобил Led Дух Сенка Светлина Автомобил Логото Светлина Добредојдовте Светла (Други модели, ве молиме консултирајте) 1 x ХСС Дупка Видов
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Карактеристики : 100% сосема нов Инсталиран Едноставно, Добар Изглед и Комунални Висока Осветленост LED, Моќ Consumptions Севиџ Школка е направен од Алуминиум легура на висока температура отпорни, донесува висока осветленост Бренд LED како светилка куќа Најновите и подобрен дизајн Напон : 12 V Излезна моќност : 5 W/ Еез Материјал : Алуминиум легура Работна Температура : -40 Centigrades на +150 Centigrades Препорачуваме да се купи 2 многу, за 4 врати. кога вратата е затворена, светлото ќе се исклучи автоматски. Овие lihgts се само како добредојдовте чувари, кога сопственикот е седишта за во автомобил и ја затвори вратата, логото светлина исчезне.Светилки фиксен кон вратата опфатени ;
4. Вие ќе најдете на оваа светлина е толку кул кога ќе ја отворите вратата! можете да покаже исклучите меѓу вашиот партнер или пријатели, ќе и се даде повеќе и повеќе почит и аплауз.
Инсталација чекори :
1.На насловната врата;
6. Како тоа функционира? Овој автомобил ласерски логото светлина работи како автомобил учтивост светлина, кога ќе се отвори вратата,автомобилот логото ќе биде проектиран на земјата. Функцијата е многу сјај. Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки, водоотпорен и dustproof дизајн. Ако тоа е инсталиран на возилото добредојдовте светлината ќе биде прикажан на земјата по вратата е отворена, сопственикот се дадени повеќе почит од страна на бренд автомобил.
Карактеристики на производот :
Автомобилот декоративни осветлување, се обезбеди прекрасен светлина визуелно искуство.Отстранете го поклопецот на врата ;
2.
Она што е Автомобил ласерски логото добредојдовте светлина? Со оваа технологија се развива, ласерската светлина е инсталирана во се повеќе и повеќе возила.Инсталацијата е завршена;
. Ласерски автомобил логото добредојдовте светлина е нов дел. Лампи, никаква бучава, никакви загадување без електронски
пречки, со германската напредни constantcurrent контрола на технологијата,
и сјај дури, светла боја полна, трајна константа.Дупчалка со спирална бургија да ударна дупка за покривање на долната страна од вратата ;
3.Осветлување линија влезна врата светлата на позитивни и негативни ;
5. Тоа е произведен од страна на ласерски и оптички висока технологија. Издржливи и не бледнее брилијантен греди.

За производот

Емитуваат Боја:
За Tuscani, За Land Rover, За Фолксваген, За Suzuki, За Hyundai, За GMC, За Mopar, За Peugeot, За СПИ, За Abarth, За Chrysler, За Chevrolet, За Шкода, За Субару, За Dacia, За Чудовиште, За Паметен, За светски обединет
Тип На Објект:
Добредојдовте Светлина
Бренд Име:
JingXiangFeng

Слични предлози