.

.

Пијан, Скелет од Риба Резервоарот Украс Аквариум Воздух-управувана Пејзаж Декорација New-Y102

Пијан, Скелет од Риба Резервоарот Украс Аквариум Воздух-управувана Пејзаж Декорација New-Y102

DEN 355.00
DEN 373.92
-5 %

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Ако сте риба љубовник, а вие имајте прекрасен риба резервоарот дома, како би можеле да го пропуштите овој Аквариум Воздух-управувана Декорација ? Тоа е навистина фантастична декорација за вашиот аквариум. Тоа е не-токсични, кој ќе не направи штетни за вашите риби. Дизајниран со воздух-управувана карактер, тоа изгледа реално и атрактивни, така што вашата риба ќе го сакам. Се изгради една интересна водни градина која е и пријатен за очи и корисно за вашиот рибата и ќе им помогне да живеат среќен живот од оваа одлична декорација! Карактеристики : Ќе не нула риба се Зголеми домашно милениче приватност намалите стресот. Им даде на вашето домашно милениче спајс на животот Зголемување природни предели за вашите риби резервоарот Направен од високо квалитетни и издржливи пластични Тоа е многу живописно во вода, совршен за украсување аквариум аквариум декорација во голема мера ќе се подобрат визуелна жалба Тоа ќе го воодушеви ќе и нуди многу забава за вашите риби Нема загадување, не-токсични, без штета на риби Риба Резервоарот Декорација само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Пластични&Смола Димензии : стан.12x7x8.5cm/4.72x2.76x3.35" Боја : Како на сликата прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Риба Резервоарот Декорација (без мало пакет)

За производот

Големина:
one size
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Пластични&Смола
Бренд Име:
HBB
Тежина:
104.0 g
Број На Модел На:
2S9637

Слични предлози