.

.

Ловец на богатство Diver Акција Фигура Риба Резервоарот Украс Аквариум Оркестарот Пејзаж - JJ2834

Ловец на богатство Diver Акција Фигура Риба Резервоарот Украс Аквариум Оркестарот Пејзаж - JJ2834

DEN 257.00
DEN 302.88
-15 %

Износ
Во продавницата.


100% сосема нов и висок квалитет на Градите потоне на дното,нуркачи од "синџири" прикачен на градите суспендирани во вода, заедно со oxygenation, нуркачи во вода лебди замав, како и градите треба да се стремиме да се истражуваат начин, е многу убаво и смешно. Опсег на движење е различен во зависност од големината на кислород гас. Се разликуваат во зависност од опсегот на движење на различни оксигенираната гас. Градите капак автоматско полетување и слетување толку жив ефект и кислород во резервоарот да се игра улога. Воздухот црево со украси на вредноста на вентил или пумпа конекции. Стави во аквариум декорација и фиксна позиција. Ajust воздушниот притисок да се направи украси за да ја добиете вашата безбедност движење ефекти. Користете воздушна пумпа конекција (Не се вклучени). Материјал : Смола,Пластични Синџир должина : 10см/3.9"(приближно)
Кутија големина : 5.5 cm x 4cm x 5cm/2.15" x 1.56" x 1.95"(приближно)
Frogman големина : 9cm x 6cm x 2cm/3.51" x 2.34" x 0.78"(приближно) Боја : Портокалова, Црна ( Испратите случајно ) Количина : 1 компјутер (Не се вклучени воздушна пумпа конекција ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Аквариум Украс Богатство Diver x 1

За производот

Големина:
one size
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Бренд Име:
HBB
Број На Модел На:
D10418
Тежина:
140g
Материјал:
plactic
боја:
Случајно

Слични предлози