.

.

XXXG//Краток одбор столче за чевли за деца и возрасни со мали ткаенина, дрво, стол троседот столче мала дрвена клупа Крпа уметност

XXXG//Краток одбор столче за чевли за деца и возрасни со мали ткаенина, дрво, стол троседот столче мала дрвена клупа Крпа уметност

DEN 1599.84

Износ
Во продавницата.


zhiya

За производот

Тип:
чаир
Бренд Име:
kabiku
Инструкции за инсталација за детали:
Не постојат инструкции за инсталација
Дали резервации:
No
Дали собранието:
собранието
Стилот на позиционирање:
Буџет
Бруто тежина:
2.1 KG
Боја Класификација:
Цврсто дрво столче

Слични предлози