.

.

2 парчиња Безбедно Хартија Нож/Подарок Заврши Секачи/Себе Лепило Винил Водич Машина Транспарентен

2 парчиња Безбедно Хартија Нож/Подарок Заврши Секачи/Себе Лепило Винил Водич Машина Транспарентен

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.


Safe Хартија машина подарок заврши машина само лепило винил машина побрзо
Објектот Спецификација :
Име : Транспарентна Заврши Винил Алатка За Сечење
Должина : 15cm
Тежина : 13g
Рачка Материјал : Пластика
Сечилото Материјал : Не ' Рѓосувачки
Објектот Карактеристики :
Оваа транспарентна Заврши Винил Backslitter ви овозможува да го скратите vinly поддршка на хартија од случајот заврши винил без оштетување на винил
Транспарентна се справи ќе се гарантира вашиот accurat сечење.
Назад slitter дава удобно се чувствуваат за да се одржи
Сечилото е променливо,заменете го со двоен работ жилети кога ножот е тапа
Оваа машина е дизајниран за брзина, тоа брзо и лесно парчиња хартија, подарок заврши и дури и само adnesive винил
Пакетот вклучува :
2 x Транспарентен Винил Машина

За производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
Ла MaxZa
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Заврши Апликација Алатки
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
топ квалитетни материјали
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производ Објект:
АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ АЛАТКА
функција 1:
Врвен квалитет
Карактеристика 2:
Брза испорака
функција 3:
добра услуга
карактеристика 4:
бесплатен превозот со следење на број

Слични предлози